Fitnessowe guru, które warto zaobserwować na Instagramie

Girl power
Martyna Świerc
Fitnessowe guru, które warto zaobserwować na Instagramie
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Znane trenerki za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzielą się kulisami swojego życia i przemycają interesujące treści. Kogo warto podglądać na Instagramie?

Lewandowska i Chodakowska

Do najbardziej znanych i lubianych w polskim show-biznesie fitnessowych guru bez zastanowienia zaliczyć można Annę Lewandowską i Ewę Chodakowską. Obie panie mają na koncie mnóstwo obserwatorów: Ewa prawie 2 mln, a Ania ponad 3 mln. 

Każda z nich ma wielkie zasługi w promowaniu wśród polek mody na aktywne i zdrowe życie przepełnione sportem. To jednak nie jedyne postaci na Instagramowej scenie fitnessowych guru.

Fitdoncia

Fitdoncia, czyli Marta Nowak, to trenerka personalna ze stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Jej Instagramowe konto przepełnione jest interesującymi i wartościowymi treściami, które zadowolą niejednego maniaka zdrowego stylu życia, sportu i podróży. 

Fitdoncia to przede wszystkim trener personalny. Dziewczyna ochoczo dzieli się autorskimi treningami na różne partie ciała. Część treningów to nagrania na Instagram, odsyłacze do jej kanału na YouTube, a część to treningi live. Marta Nowak dzieli się także z obserwatorami przepisami na zdrowe posiłki – nierzadko także te na słodko.

Na profilu Fitdonci znajdziemy dużą dawkę pozytywnych emocji, energetyczne treningi z profesjonalnym komentarzem i poradami. Marta chętnie dzieli się także wrażeniami z podróży i poleca warte uwagi miejsca we Wrocławiu.

Fit_kobietka

Marta Mróz, czyli instagramowa fit_kobietka, to kolejna pozytywna fitness guru na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 51 tysięcy followersów. Marta i jej mąż Mariusz Mróz, który także jest trenerem personalnym, prowadzą dwa niezależne konta na insta. Fit_kobietka to obecnie młoda mama, która stara się w swoim tempie powrócić do formy sprzed ciąży.

Na profilu Marty Mróz znajdują się nie tylko treningi, przepisy na zdrowe posiłki ale również wiele inspirujących zdjęć z prywatnego życia. Mocną stroną profilu są cykliczne filmiki, w których Marta odpowiada na nurtujące pytania i wątpliwości z zakresu aktywności fizycznej. Posłuchać można między innymi o: treningach na poszczególne partie ciała, wskazówkach na odchudzanie, przepisach i ciekawostkach.

Ankadziedzicfit

Anka Dziedzic to kolejna propagatorka zdrowego stylu życia na Instagramie. To nie tylko trenerka, ale również mama i bizneswoman. Na swoim kanale zachęca „nieksiężniczki” do wytrwałej pracy nad sobą i zadbanie o swoje ciało.

Anka promuje nie tylko ćwiczenia i zrównoważoną dietę, ale również autorskie kosmetyki wspomagające pracę nad wyglądem ciała. Na jej profilu znajdziemy dużą dawkę energetycznych ćwiczeń i zbiorową motywację do aktywności.

Monikolakowska

Monika Kołakowska, którą znajdziemy na Instagramie pod nazwą monikolakowska, to fitnessowa influencerka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Wulkan energii i motywator do działania w jednym. Zdjęcia na Instagramie to w dużej mierze odsyłacze do treningów na YouTube’owym kanale trenerki. 

Monika promuje na insta sportową modę. Każde z jej zdjęć to istna reklama nietuzinkowych strojów sportowych. Kołakowska chętnie dzieli się energetycznymi zdjęciami z treningów, a pod wieloma z nich znajdują się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Marta_sosinska_

Marta Sosińska to certyfikowany trener personalny, doradca żywieniowy i suplementacyjny. Na swoim koncie na Insta Marta ochoczo dzieli się metamorfozami swoich podopiecznych. Trenerka pracuje także z kobietami w ciąży i po porodzie. Sama jest młodą fit mamą.

Zdj. główne: Fitsum Admasu/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak efektywnie korzystać z narzędzi do treningu regeneracyjnego i wzmacniającego?
/
Jak efektywnie korzystać z narzędzi do treningu regeneracyjnego i wzmacniającego?
Przekształć swoje treningi i przyspiesz regenerację dzięki efektywnemu wykorzystaniu narzędzi wzmacniających. Dowiedz się jak, z naszym szczegółowym przewodnikiem.
Polecamy