Ćwiczenia

Nasze ulubione aplikacje treningowe

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z roku na rok rośnie liczba aplikacji treningowych na smartfona. Trudno się temu dziwić pozwalają one monitorować osiągane wyniki i urozmaicają codzienny trening. Jakie aplikacje tego typu są warte polecenia? 

Oto 5 najlepszych aplikacji treningowych:

Strava

Aplikacja pozwalająca na zapisywanie odbytych treningów i śledzenie postępów dzięki technologii GPS.

GymRun

Wybieramy ćwiczenia na określoną partię mięśni w aplikacji, ustawiamy liczbę powtórzeń oraz ciężar. GymRun zaczyna odliczanie, a kiedy dobiega ono końca, powiadamia o zakończeniu serii. Zdaniem wielu użytkowników jest to najlepszy dziennik treningowy na rynku.

Trailforks

Aplikacja ta zawiera aż 50 000 górskich ścieżek rowerowych w wielu różnych krajach. Znaleźć można tu opinie użytkowników na ich temat wzbogacone o zdjęcia i filmy.

MapMyRide

Aplikacja treningowa dla miłośników roweru i nie tylko. Zawiera indywidualne plany treningowe oraz wskazówki trenerskie.

RunKeeper

Aplikacja od Asics, która pozwala śledzić dystans, monitorować tempo i liczyć spalane kalorie. Wyróżnia ją wsparcie głosowe trenera.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć
Przeczytaj więcej
post-image
Be healthy
Leczenie niepłodności – jak radzić sobie psychicznie?
Niepłodność to trudne doświadczenie, które dotyka wiele par na całym świecie. Oprócz wyzwań fizycznych, jakie stawia przed parą, niepłodność może również wywierać ogromny wpływ na stan psychiczny osób zmagających się z nią. Jak sobie z tym radzić?
Czytaj więcej