Nasze ulubione aplikacje treningowe

Ćwiczenia
Justyna Zajdel
Nasze ulubione aplikacje treningowe
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z roku na rok rośnie liczba aplikacji treningowych na smartfona. Trudno się temu dziwić pozwalają one monitorować osiągane wyniki i urozmaicają codzienny trening. Jakie aplikacje tego typu są warte polecenia? 

Oto 5 najlepszych aplikacji treningowych:

Strava

Aplikacja pozwalająca na zapisywanie odbytych treningów i śledzenie postępów dzięki technologii GPS.

GymRun

Wybieramy ćwiczenia na określoną partię mięśni w aplikacji, ustawiamy liczbę powtórzeń oraz ciężar. GymRun zaczyna odliczanie, a kiedy dobiega ono końca, powiadamia o zakończeniu serii. Zdaniem wielu użytkowników jest to najlepszy dziennik treningowy na rynku.

Trailforks

Aplikacja ta zawiera aż 50 000 górskich ścieżek rowerowych w wielu różnych krajach. Znaleźć można tu opinie użytkowników na ich temat wzbogacone o zdjęcia i filmy.

MapMyRide

Aplikacja treningowa dla miłośników roweru i nie tylko. Zawiera indywidualne plany treningowe oraz wskazówki trenerskie.

RunKeeper

Aplikacja od Asics, która pozwala śledzić dystans, monitorować tempo i liczyć spalane kalorie. Wyróżnia ją wsparcie głosowe trenera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Narty czy snowboard – co wybrać, jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sportami zimowymi?
/
Narty czy snowboard – co wybrać, jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sportami zimowymi?
Przed Tobą pierwsze spotkanie z zimowymi aktywnościami na świeżym powietrzu? Zastanawiasz się, czy bezpieczniej wybrać narty, czy może snowboard? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Przekonaj się!
Polecamy