Najlepsze treningi bikini na YouTube

Ćwiczenia
Paula Kowalczyk
Najlepsze treningi bikini na YouTube
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie musisz wydawać pieniędzy na zakup karnetu na siłownię. Efektywny trening możesz wykonać również w domu, bez specjalistycznego sprzętu. 

Lato w pełni, a Ty marzysz o świetnym wyglądzie w stroju kąpielowym? Przeczytaj, by się dowiedzieć, które treningi z internetu są warte polecenia.

Treningi z Ewą Chodakowską czy Anną Lewandowską cieszą się niegasnącą popularnością w internecie. Jednak to nie wszystko, co możesz znaleźć w gąszczu filmów na portalu YouTube. Poniżej propozycje trenerek, których ćwiczenia mogą urozmaicić Twój plan treningowy pośladków.

Jakie treningi wybrać? 

Trenerka Satinva jest autorką programów treningowych o różnej tematyce. Oprócz tego dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania i układa jadłospisy. Na youtube znajdziesz propozycje treningów na pośladki, wewnętrzne części ud oraz inne partie ciała. Satinva proponuje treningi bez użycia specjalistycznego sprzętu.

„Codziennie fit” jest kanałem prowadzonym przez absolwentkę Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Marta to trenerka personalna, instruktorka fitness i lekkiej atletyki. Na jej kanale znajdziesz propozycje ćwiczeń na pośladki, treningi turbo spalania, treningi dla początkujących i propozycje ćwiczeń angażujących inne partie ciała. 

Zdjęcie główne: Anna Shvets/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Modne i wygodne sandały? Postaw na daddy sandals!
/
Modne i wygodne sandały? Postaw na daddy sandals!
„Brzydkie” sandały to jeden z najgorętszych trendów na lato 2021!
Polecamy