MyBestCollaGEN nieporównywalnie skuteczny kolagen

Be healthy
Tekst Sponsorowany
MyBestCollaGEN nieporównywalnie skuteczny kolagen
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Kolagen to białko, które naturalnie występuje w naszym organizmie. Odpowiada przede wszystkim za elastyczność i trwałość tkanek takich jak skóra, kości czy stawy. To kolagen jest więc w dużej mierze odpowiedzialny za jędrność i gładkość naszej cery. Niestety jego poziom z wiekiem zaczyna spadać, co może prowadzić do powstawania zmarszczek utraty jędrności skóry, bólu stawów, a nawet chorób układu kostno-stawowego.

Proces utraty kolagenu w skórze rozpoczyna się już po 25 roku życia i postępuje wraz z upływającym czasem. Aby dłużej cieszyć się jędrną i elastyczną skórą, a także brakiem problemów ze stawami, warto suplementować kolagen i skutecznie uzupełniać jego ewentualne niedobory. Dowiedz się, co jest ważne w suplementacji kolagenem oraz jaki suplement z kolagenem jest najlepszy.

Co jest ważne w suplementacji kolagenem?

Aby kolagen mógł skutecznie zadziałać, wbudować się w skórę, nadać jej sprężystości i jędrności ważna jest jego jakość, rodzaj, pochodzenie i stężenie, ale także substancje dodatkowe, które pozwalają kierować i stymulować działanie kolagenu. 

Najlepsze efekty przyniesie Ci misternie skomponowany preparat, taki jak MyBestCollaGEN. Zgodnie z opisem producenta, suplement zawiera w sobie aż trzy najwyższej jakości, najlepiej przyswajalne kolageny typu morskiego: Kolagen NatiCol® 4000, Kolagen NutriColl, Kolagen HM Copalis, a dodatkowo również substancje kierunkujące, antyoksydanty, naturalne wyciągi oraz ekstrakty roślinne i witaminy. Łącznie zawiera aż 13 substancji dodatkowych, m.in. koenzym Q10, cynk, kwas hialuronowy, astaksantynę, biotynę, witaminę B2, A, C.

Wybierz suplement, który jest bezpieczny

Suplementy diety to środki spożywcze, które mają być uzupełnieniem zdrowej diety o wartościowe składniki odżywcze. Dbając o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, wybieraj suplementy od sprawdzonych producentów, posiadające wszystkie niezbędne badania.

Preparaty MyBestPharm są poddawane wysokiej standaryzacji i zgodnie z deklaracją producenta, posiadają wszystkie niezbędne oraz dodatkowe badania. Są one przeprowadzane m.in. przez niezależne akredytowane laboratorium Eurofins Polska, które każdorazowo potwierdza czysty, pozbawiony zanieczyszczeń skład suplementów. Substancje zawarte w preparatach są więc w pełni bezpieczne i sprawdzone klinicznie, a ich działanie posiada silne dowody medyczne. 

Wybierz kolagen, który działa

MyBestCollaGEN to nie tylko puste obietnice, ale skuteczność potwierdzona badaniami. 70 kobiet w ramach akcji MyBestChallenge testowało suplement, a wyniki mówią same za siebie: 

  • 89% kobiet potwierdza poprawę jędrności i napięcia skóry
  • 97% badanych zauważyło wyraźnie zwiększone nawilżenie skóry
  • 75% kobiet potwierdza spłycenie się drobnych zmarszczek
  • 75 % testerek zauważyło zmniejszenie się przebarwień

Teraz czas, abyś Ty poznała siłę MyBestCollaGEN. To czas na Twoje efekty!

Fot.: Andrey K/unsplah.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealny binder? Poradnik krok po kroku
/
Jak wybrać idealny binder? Poradnik krok po kroku
Praktyczny poradnik, krok po kroku, pomagający wybrać idealny binder harmonizujący z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Dowiedz się, jakie aspekty wziąć pod uwagę, aby decyzja o zakupie była trafna!
Polecamy