Respin: platforma i odzież sportowa Halle Berry

Girl power
Joanna Cichońska
Respin: platforma i odzież sportowa Halle Berry
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Halle Berry to ceniowa aktorka, zdobywczyni Oscara oraz pomysłodawczyni i założycielka platformy wellness Respin. To miejsce dla ludzi, którzy chcą żyć w zgodzie ze sobą, zdrowo, duchowo. Platforma opiera się na sześciu filarach: połączenie, żywienie, siła, przebudzenie, dawanie oraz wieczność.

Dla aktorki fitness to nie tylko środek do pięknej sylwetki, którą z pewnością może się pochwalić, ale także sposób na zdrowsze życie z cukrzycą, którą zdiagnozowali u Halle w wieku 22 lat. Aktorka wraz ze swoim trenerem personalnym Peterem Lee Thomasem, stworzyli kolekcję ubrań fitness i podzielili się swoimi najlepszymi wskazówkami dotyczącymi ćwiczeń mięśni brzucha.

Respin na FitOn

W czasie pandemii aktorka nawiązała współpracę z aplikacją fitness FitOn, aby zapewnić fanom i miłośnikom treningu pełny dostęp do jej codziennych ćwiczeń z platformy Respin. Co najważniejsze treningi Halle Berry są dostępne za darmo i każdy może ćwiczyć spocić się z aktorką w zaciuszu własnego domu.

„Podczas tej pandemii w Respin, a także z moim trenerem, Peterem Lee Thomasem, z naszymi Fitness Fridays na Instagramie, naprawdę staraliśmy się zainspirować ludzi do ćwiczeń w domu. Mówiliśmy im, że nie musisz mieć członkostwa w dużej siłowni, aby pozostać zdrowym i silnym. Współpraca z FitOn wydawała się po prostu idealnym dopasowaniem, ponieważ jest bezpłatna. Nie każdy może sobie pozwolić na duże członkostwo. Ludzie przez COVID byli zamknięci w domu, ale chcieli ćwiczyć. FitOn jest dostosowany do naszego przekazu i tego, co jest dla nas ważne w Respin.”

Halle Berry w rozmowie z BAZAAR.com
respin/youtube.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealną latarkę taktyczną dla amatora turystyki górskiej?
/
Jak wybrać idealną latarkę taktyczną dla amatora turystyki górskiej?
Artykuł oferuje poradnik, jak wybrać najlepszą latarkę taktyczną dla miłośników wspinaczki górskiej, podając kluczowe kryteria wyboru, opisując różne typy laterek, porównując ich funkcje i dając praktyczne wskazówki.
Polecamy