Jak stylowo związać włosy na siłownię?

Be beauty
Malwina Póda
Jak stylowo związać włosy na siłownię?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Siłownia to miejsce, gdzie wylewamy z siebie siódme poty. Jak upiąć włosy, aby fryzura była praktyczna i jednocześnie podkreślała naszą atrakcyjność? Oto propozycje fryzur dla aktywnych kobiet!

Klasyczny kucyk dla sportsmenki

Pierwsza propozycja praktycznej i banalnie prostej w ułożeniu fryzury to zwykły kucyk, zwany zamiennie końskim ogonem. To idealna opcja dla posiadaczek dłuższych włosów. Warto zwrócić uwagę, aby gumka spinająca nasze pasma nie zsuwała się i była odpowiednio wytrzymała.

Uniwersalny warkocz bokserski dla fanki fitnessu

Wiele kobiet, które regularnie ćwiczy, wybiera warkocz zaplatany od góry (tzw. warkocz bokserski). Ta wygodna i efektowna fryzura trzyma włosy w ryzach – jest szczególnie polecana kobietom, które mają grzywkę.

Praktyczny kok dla stałej bywalczyni siłowni

Ostatnia propozycja estetycznej i praktycznej fryzury na siłownię to kok – wysoko spięte i włosy nie będą nam przeszkadzać nawet podczas wykonywania najbardziej intensywnego treningu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealną odzież outdoorową na żeglowanie i narciarstwo?
/
Jak wybrać idealną odzież outdoorową na żeglowanie i narciarstwo?
Poradnik dla miłośników sportów na świeżym powietrzu. Poznaj jak dobierać odpowiednią odzież do żeglowania i narciarstwa, aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo.
Polecamy