Girl power

Cudowna przemiana Rebel Wilson! Jej najnowsze zdjęcia zwalają z nóg

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
THE KELLY CLARKSON SHOW -- Episode 4101 -- Pictured: Rebel Wilson -- (Photo by: Weiss Eubanks/NBCUniversal/NBCU Photo Bank via Getty Images)

Niesamowita metamorfoza aktorki znanej z takich filmów jak „Pitch Perfect” i „Jojo Rabbit”. Rebel Wilson zasłynęła jako aktorka mimo większych kształtów, a jej kalendarz był zapełniony zdjęciami do kolejnych filmów. Zawsze powtarzała, że dobrze czuję się w swoim ciele i nie zamierza odchudzać się, aby dostosować się do kanonu piękna w Hollywood.

W 2020 roku aktorka opublikowała swoje zdjęcie na platformie Instagram i świat wstrzymał oddech. Rebel w ciągu roku schudła około 30 kg, a swoją przemianę chętnie dokumentowała w social mediach. Chociaż poprzednia waga nie powstrzymywała jej od dodawania odważnych zdjęć, to teraz w odmienionej wersji, wzbudza zachwyt internautów. Aktorka stała się prawdziwą inspiracją dla wielu, dzięki swojej determinacji.

Rebel Wilson zachwyca figurą w obcisłym stroju

Aktorka ostatnie dni spędziła na słonecznej Florydzie, gdzie uczestniczyła w uroczystości World Polo League. Poza uczestnictwem w zawodach, aktorka znalazła czas, aby ubrać obcisły strój kąpielowy i udać się na plażę. Oczywiście pochwaliła się zgrabnym ciałem na Instagramie.

Na czym polega sekret sukcesu Rebel?

Rebel Wilson w jednym z wywiadów opowiedziała o swoich nawykach żywieniowych sprzed metamorfozy oraz jak wyglądają one teraz. Zaznacza też, że mimo osiągnięcia celu, stale musi przestrzegać diety i regularnie ćwiczyć. Co ochoczo robi.

Przed dietą jadłam około trzech tysięcy kalorii dzienne przez większość dni, a ponieważ były to zwykłe węglowodany, ciągle czułam się głodna. Teraz przestawiłam się na dietę wysokobiałkową, co było dużym wyzwaniem, ponieważ nigdy nie jadłam dużej ilości mięsa. Jem pierś z kurczaka, ryby i łososia

Gwiazda dodała w rozmowie, że jej problemy z wagą wynikały z kompleksów, które odczuwała:

Myślę, że często zajadałam stres i to, że nie czułam się wystarczająca. Wszystko sprowadza się do poczucia własnej wartości i miłości do samej siebie

Aktorka i jej metamorfoza są inspiracją dla wielu kobiet w każdym wieku. Zdjęcia aktorki i komentarze pod nimi mówią same za siebie, w Hollywood mamy kolejną blond seksbombę.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć
Przeczytaj więcej
post-image
Be healthy
Leczenie niepłodności – jak radzić sobie psychicznie?
Niepłodność to trudne doświadczenie, które dotyka wiele par na całym świecie. Oprócz wyzwań fizycznych, jakie stawia przed parą, niepłodność może również wywierać ogromny wpływ na stan psychiczny osób zmagających się z nią. Jak sobie z tym radzić?
Czytaj więcej