Redakcja

Gdy każdego dnia rozpiera Cię energia – zajrzyj na Sportygirl.pl!

Jeśli nie lubisz nudy, żyjesz na dużych obrotach, uwielbiasz sport, który jest ważną częścią Twojego życia – ten portal jest idealnym miejscem w sieci dla Ciebie!

Bacznie śledzimy nowości w modzie sportowej, znamy najnowsze zajęcia fitness i z chęcią polecamy ciekawe ćwiczenia. Głęboko wierzymy, że trening to coś więcej niż dbanie o kondycję fizyczną – przede wszystkim wzmacnia, uczy szacunku i wiary w własne możliwości! Z przyjemnością motywujemy i inspirujemy nasze Czytelniczki!

Ciesz się życiem i aktywnie spędzaj czas!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

admin-ajax-4-300x300

Anna Sacharewicz

Od lat związana z marketingiem internetowym. Treningi siłowe to stały element jej harmonogramu od kilku lat. Uwielbia jazdę na rowerze, taniec oraz jogę. Uważa, że kluczem do zdrowia jest odpowiednia dieta, dlatego stara się unikać mięsa i wybiera produkty wege.

Zobacz posty Anny

Joanna Cichońska 2

Joanna Cichońska

Dziennikarka na co dzień zajmująca się social mediami. W przerwie między kolejnym tekstem a postem na Instagrama uwielbia założyć ulubiony, kolorowy strój sportowy i włączyć tabatę. Uważa, że dzień bez jogi to dzień stracony. Warzywne koktajle to jej ostatnie odkrycie.

Zobacz posty Joanny

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz posty Anny

Ewa Reducha-Wiśniewolska (3)

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2014 roku i po krótkim czasie już wiedziała, że będzie to jej największa pasja. Kocha modę, szczególnie buty i torebki. Nie podąża ślepo za trendami, lecz dopasowuje je do siebie. Lubi wiedzieć, co aktualnie „jest w modzie” i dzielić się tą wiedzą z innymi kobietami.

Zobacz posty Ewy

Justyna Zajdel

Justyna Zajdel

Copywritingiem zajmuje się od ponad 10 lat. W wolnych chwilach chętnie pływa i ćwiczy jogę. Lubi testować nowe rodzaje zajęć fitness.

Zobacz posty Justyny

JustynaFiedoruk (1)

Justyna Fiedoruk

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Pisanie jest jej pasją i sposobem na życie – uważa, że miała wielkie szczęście, gdyż udało jej się to połączyć. W wolnych chwilach lubi wypad za miasto, spacer po lesie lub jogging na łonie natury. Od niedawna uprawia też sporty zimowe i z zadowoleniem stwierdza, że chyba jej to wychodzi! Interesuje się także modą i wszystkim co z nią związane. Prywatnie – mama dwóch chłopców, z którymi nigdy się nie nudzi!

Zobacz posty Justyny

Malwina Póda (3)

 Malwina Póda

Copywriter ze sporym doświadczeniem. Otwarta na ludzi i morze zmian – dobrze czuje się zarówno w miejskim zgiełku, jak i na wsi. Uwielbia książki i seriale kryminalne. Ceni minimalizm i bez sentymentu pozbywa się zbędnych rzeczy.

Zobacz posty Malwiny

Klaudia Tomaszewska

Klaudia Tomaszewska

Kocha pisać i robi to z potrzeby duszy. W dzieciństwie grała w piłkę nożną i tańczyła breakdance i taniec towarzyski. Teraz stawia na jogę i bieganie na świeżym powietrzu. Zna się na sporcie i wie co to spalony.

Zobacz posty Klaudii

0001

Wiktoria Florek

Sportowe wyzwania nie są jej obce, dlatego już od 2017 roku tworzy treści w zakresie aktywności fizycznej i dobrego stylu. Od niedawna prowadzi też firmę OpiszSię, która świadczy usługi na rzecz sklepów internetowych.

Zobacz posty Wiktorii

Anna Jastrzębska

Anna Jastrzębska

Studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji redaktorsko-wydawniczej. Pasjonatka reportaży, poruszających tematykę otaczającej nas rzeczywistości. Miłośniczka spędzania czasu na łonie natury i rekreacji na świeżym powietrzu.

Zobacz posty Anny