Redakcja

Gdy każdego dnia rozpiera Cię energia – zajrzyj na Sportygirl.pl!

Jeśli nie lubisz nudy, żyjesz na dużych obrotach, uwielbiasz sport, który jest ważną częścią Twojego życia – ten portal jest idealnym miejscem w sieci dla Ciebie!

Bacznie śledzimy nowości w modzie sportowej, znamy najnowsze zajęcia fitness i z chęcią polecamy ciekawe ćwiczenia. Głęboko wierzymy, że trening to coś więcej niż dbanie o kondycję fizyczną – przede wszystkim wzmacnia, uczy szacunku i wiary w własne możliwości! Z przyjemnością motywujemy i inspirujemy nasze Czytelniczki!

Ciesz się życiem i aktywnie spędzaj czas!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Baron foto 2

Elżbieta Baron

Dziennikarka i redaktorka z 8-letnim stażem. Stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Do uprawiania sportu motywują ją treningi z gwiazdami, stroje z kolekcji sportowych marek i różowa mata do ćwiczeń. Uwielbia testować nowe przepisy na fit dania i przekąski.

e.baron@bluewhalepress.pl
Zobacz posty Eli

admin-ajax-4-300x300

Anna Sacharewicz

Copywriterka z kilkuletnim doświadczeniem. Sport to jej pasja od dziecka. Uwielbia treningi siłowe, jazdę na rowerze i jogę. Stara się każdego dnia odżywiać zdrowo, stawiając na dietę wegańską.

Zobacz posty Anny

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz posty Anny

Ewa Reducha-Wiśniewolska (3)

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2014 roku i po krótkim czasie już wiedziała, że będzie to jej największa pasja. Kocha modę, szczególnie buty i torebki. Nie podąża ślepo za trendami, lecz dopasowuje je do siebie. Lubi wiedzieć, co aktualnie “jest w modzie” i dzielić się tą wiedzą z innymi kobietami.

Zobacz posty Ewy

Justyna Zajdel

Justyna Zajdel

Copywritingiem zajmuje się od ponad 10 lat. W wolnych chwilach chętnie pływa i ćwiczy jogę. Lubi testować nowe rodzaje zajęć fitness.

Zobacz posty Justyny

JustynaFiedoruk (1)

Justyna Fiedoruk

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Pisanie jest jej pasją i sposobem na życie – uważa, że miała wielkie szczęście, gdyż udało jej się to połączyć. W wolnych chwilach lubi wypad za miasto, spacer po lesie lub jogging na łonie natury. Od niedawna uprawia też sporty zimowe i z zadowoleniem stwierdza, że chyba jej to wychodzi! Interesuje się także modą i wszystkim co z nią związane. Prywatnie – mama dwóch chłopców, z którymi nigdy się nie nudzi!

Zobacz posty Justyny

Klaudia Tomaszewska

Klaudia Tomaszewska

Kocha pisać i robi to z potrzeby duszy. W dzieciństwie grała w piłkę nożną i tańczyła breakdance i taniec towarzyski. Teraz stawia na jogę i bieganie na świeżym powietrzu. Zna się na sporcie i wie co to spalony.

Zobacz posty Klaudii