Girl power

Respin: platforma i odzież sportowa Halle Berry

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
NEW YORK, NY - MAY 09: Halle Berry attends the "John Wick: Chapter 3" world premiere at One Hanson Place on May 9, 2019 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Halle Berry to ceniowa aktorka, zdobywczyni Oscara oraz pomysłodawczyni i założycielka platformy wellness Respin. To miejsce dla ludzi, którzy chcą żyć w zgodzie ze sobą, zdrowo, duchowo. Platforma opiera się na sześciu filarach: połączenie, żywienie, siła, przebudzenie, dawanie oraz wieczność.

Dla aktorki fitness to nie tylko środek do pięknej sylwetki, którą z pewnością może się pochwalić, ale także sposób na zdrowsze życie z cukrzycą, którą zdiagnozowali u Halle w wieku 22 lat. Aktorka wraz ze swoim trenerem personalnym Peterem Lee Thomasem, stworzyli kolekcję ubrań fitness i podzielili się swoimi najlepszymi wskazówkami dotyczącymi ćwiczeń mięśni brzucha.

Respin na FitOn

W czasie pandemii aktorka nawiązała współpracę z aplikacją fitness FitOn, aby zapewnić fanom i miłośnikom treningu pełny dostęp do jej codziennych ćwiczeń z platformy Respin. Co najważniejsze treningi Halle Berry są dostępne za darmo i każdy może ćwiczyć spocić się z aktorką w zaciuszu własnego domu.

„Podczas tej pandemii w Respin, a także z moim trenerem, Peterem Lee Thomasem, z naszymi Fitness Fridays na Instagramie, naprawdę staraliśmy się zainspirować ludzi do ćwiczeń w domu. Mówiliśmy im, że nie musisz mieć członkostwa w dużej siłowni, aby pozostać zdrowym i silnym. Współpraca z FitOn wydawała się po prostu idealnym dopasowaniem, ponieważ jest bezpłatna. Nie każdy może sobie pozwolić na duże członkostwo. Ludzie przez COVID byli zamknięci w domu, ale chcieli ćwiczyć. FitOn jest dostosowany do naszego przekazu i tego, co jest dla nas ważne w Respin.”

Halle Berry w rozmowie z BAZAAR.com
respin/youtube.com

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć

Przeczytaj więcej