Girl power

Respin: platforma i odzież sportowa Halle Berry

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
NEW YORK, NY - MAY 09: Halle Berry attends the "John Wick: Chapter 3" world premiere at One Hanson Place on May 9, 2019 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Halle Berry to ceniowa aktorka, zdobywczyni Oscara oraz pomysłodawczyni i założycielka platformy wellness Respin. To miejsce dla ludzi, którzy chcą żyć w zgodzie ze sobą, zdrowo, duchowo. Platforma opiera się na sześciu filarach: połączenie, żywienie, siła, przebudzenie, dawanie oraz wieczność.

Dla aktorki fitness to nie tylko środek do pięknej sylwetki, którą z pewnością może się pochwalić, ale także sposób na zdrowsze życie z cukrzycą, którą zdiagnozowali u Halle w wieku 22 lat. Aktorka wraz ze swoim trenerem personalnym Peterem Lee Thomasem, stworzyli kolekcję ubrań fitness i podzielili się swoimi najlepszymi wskazówkami dotyczącymi ćwiczeń mięśni brzucha.

Respin na FitOn

W czasie pandemii aktorka nawiązała współpracę z aplikacją fitness FitOn, aby zapewnić fanom i miłośnikom treningu pełny dostęp do jej codziennych ćwiczeń z platformy Respin. Co najważniejsze treningi Halle Berry są dostępne za darmo i każdy może ćwiczyć spocić się z aktorką w zaciuszu własnego domu.

„Podczas tej pandemii w Respin, a także z moim trenerem, Peterem Lee Thomasem, z naszymi Fitness Fridays na Instagramie, naprawdę staraliśmy się zainspirować ludzi do ćwiczeń w domu. Mówiliśmy im, że nie musisz mieć członkostwa w dużej siłowni, aby pozostać zdrowym i silnym. Współpraca z FitOn wydawała się po prostu idealnym dopasowaniem, ponieważ jest bezpłatna. Nie każdy może sobie pozwolić na duże członkostwo. Ludzie przez COVID byli zamknięci w domu, ale chcieli ćwiczyć. FitOn jest dostosowany do naszego przekazu i tego, co jest dla nas ważne w Respin.”

Halle Berry w rozmowie z BAZAAR.com
respin/youtube.com

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć
Przeczytaj więcej
post-image
Be healthy
Leczenie niepłodności – jak radzić sobie psychicznie?
Niepłodność to trudne doświadczenie, które dotyka wiele par na całym świecie. Oprócz wyzwań fizycznych, jakie stawia przed parą, niepłodność może również wywierać ogromny wpływ na stan psychiczny osób zmagających się z nią. Jak sobie z tym radzić?
Czytaj więcej