Girl power

Fitnessowe guru, które warto zaobserwować na Instagramie

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Fitsum Admasu/unsplash.com

Znane trenerki za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzielą się kulisami swojego życia i przemycają interesujące treści. Kogo warto podglądać na Instagramie?

Lewandowska i Chodakowska

Do najbardziej znanych i lubianych w polskim show-biznesie fitnessowych guru bez zastanowienia zaliczyć można Annę Lewandowską i Ewę Chodakowską. Obie panie mają na koncie mnóstwo obserwatorów: Ewa prawie 2 mln, a Ania ponad 3 mln. 

Każda z nich ma wielkie zasługi w promowaniu wśród polek mody na aktywne i zdrowe życie przepełnione sportem. To jednak nie jedyne postaci na Instagramowej scenie fitnessowych guru.

Fitdoncia

Fitdoncia, czyli Marta Nowak, to trenerka personalna ze stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Jej Instagramowe konto przepełnione jest interesującymi i wartościowymi treściami, które zadowolą niejednego maniaka zdrowego stylu życia, sportu i podróży. 

Fitdoncia to przede wszystkim trener personalny. Dziewczyna ochoczo dzieli się autorskimi treningami na różne partie ciała. Część treningów to nagrania na Instagram, odsyłacze do jej kanału na YouTube, a część to treningi live. Marta Nowak dzieli się także z obserwatorami przepisami na zdrowe posiłki – nierzadko także te na słodko.

Na profilu Fitdonci znajdziemy dużą dawkę pozytywnych emocji, energetyczne treningi z profesjonalnym komentarzem i poradami. Marta chętnie dzieli się także wrażeniami z podróży i poleca warte uwagi miejsca we Wrocławiu.

Fit_kobietka

Marta Mróz, czyli instagramowa fit_kobietka, to kolejna pozytywna fitness guru na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 51 tysięcy followersów. Marta i jej mąż Mariusz Mróz, który także jest trenerem personalnym, prowadzą dwa niezależne konta na insta. Fit_kobietka to obecnie młoda mama, która stara się w swoim tempie powrócić do formy sprzed ciąży.

Na profilu Marty Mróz znajdują się nie tylko treningi, przepisy na zdrowe posiłki ale również wiele inspirujących zdjęć z prywatnego życia. Mocną stroną profilu są cykliczne filmiki, w których Marta odpowiada na nurtujące pytania i wątpliwości z zakresu aktywności fizycznej. Posłuchać można między innymi o: treningach na poszczególne partie ciała, wskazówkach na odchudzanie, przepisach i ciekawostkach.

Ankadziedzicfit

Anka Dziedzic to kolejna propagatorka zdrowego stylu życia na Instagramie. To nie tylko trenerka, ale również mama i bizneswoman. Na swoim kanale zachęca „nieksiężniczki” do wytrwałej pracy nad sobą i zadbanie o swoje ciało.

Anka promuje nie tylko ćwiczenia i zrównoważoną dietę, ale również autorskie kosmetyki wspomagające pracę nad wyglądem ciała. Na jej profilu znajdziemy dużą dawkę energetycznych ćwiczeń i zbiorową motywację do aktywności.

Monikolakowska

Monika Kołakowska, którą znajdziemy na Instagramie pod nazwą monikolakowska, to fitnessowa influencerka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Wulkan energii i motywator do działania w jednym. Zdjęcia na Instagramie to w dużej mierze odsyłacze do treningów na YouTube’owym kanale trenerki. 

Monika promuje na insta sportową modę. Każde z jej zdjęć to istna reklama nietuzinkowych strojów sportowych. Kołakowska chętnie dzieli się energetycznymi zdjęciami z treningów, a pod wieloma z nich znajdują się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Marta_sosinska_

Marta Sosińska to certyfikowany trener personalny, doradca żywieniowy i suplementacyjny. Na swoim koncie na Insta Marta ochoczo dzieli się metamorfozami swoich podopiecznych. Trenerka pracuje także z kobietami w ciąży i po porodzie. Sama jest młodą fit mamą.

Zdj. główne: Fitsum Admasu/unsplash.com

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć
Przeczytaj więcej
post-image
Be healthy
Leczenie niepłodności – jak radzić sobie psychicznie?
Niepłodność to trudne doświadczenie, które dotyka wiele par na całym świecie. Oprócz wyzwań fizycznych, jakie stawia przed parą, niepłodność może również wywierać ogromny wpływ na stan psychiczny osób zmagających się z nią. Jak sobie z tym radzić?
Czytaj więcej