Ćwiczenia

Najlepsze treningi bikini na YouTube

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie musisz wydawać pieniędzy na zakup karnetu na siłownię. Efektywny trening możesz wykonać również w domu, bez specjalistycznego sprzętu. 

Lato w pełni, a Ty marzysz o świetnym wyglądzie w stroju kąpielowym? Przeczytaj, by się dowiedzieć, które treningi z internetu są warte polecenia.

Treningi z Ewą Chodakowską czy Anną Lewandowską cieszą się niegasnącą popularnością w internecie. Jednak to nie wszystko, co możesz znaleźć w gąszczu filmów na portalu YouTube. Poniżej propozycje trenerek, których ćwiczenia mogą urozmaicić Twój plan treningowy pośladków.

Jakie treningi wybrać? 

Trenerka Satinva jest autorką programów treningowych o różnej tematyce. Oprócz tego dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania i układa jadłospisy. Na youtube znajdziesz propozycje treningów na pośladki, wewnętrzne części ud oraz inne partie ciała. Satinva proponuje treningi bez użycia specjalistycznego sprzętu.

„Codziennie fit” jest kanałem prowadzonym przez absolwentkę Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Marta to trenerka personalna, instruktorka fitness i lekkiej atletyki. Na jej kanale znajdziesz propozycje ćwiczeń na pośladki, treningi turbo spalania, treningi dla początkujących i propozycje ćwiczeń angażujących inne partie ciała. 

Zdjęcie główne: Anna Shvets/pexels.com

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć
Przeczytaj więcej
post-image
Be healthy
Leczenie niepłodności – jak radzić sobie psychicznie?
Niepłodność to trudne doświadczenie, które dotyka wiele par na całym świecie. Oprócz wyzwań fizycznych, jakie stawia przed parą, niepłodność może również wywierać ogromny wpływ na stan psychiczny osób zmagających się z nią. Jak sobie z tym radzić?
Czytaj więcej