Na trening

Stylowe maty do ćwiczeń. Z nimi motywacja to nie problem

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Fot. Elly Fairytale/Pexels.com

Mata do ćwiczeń to jedno z najpopularniejszych akcesoriów treningowych. Aby uprzyjemnić sobie nieco trening, warto postawić na stylowy model w ulubionym kolorze lub pokryty przykuwającą wzrok grafiką.

Jak wybrać idealną matę do ćwiczeń? Dostępne na sklepowych półkach akcesoria tego typu mogą się od siebie różnić między innymi przeznaczeniem. Poza tradycyjnymi modelami, które znajdują zastosowanie podczas zajęć fitness, do czynienia możemy mieć również ze specjalnymi cienkimi matami do jogi czy matami typu tatami dedykowanymi osobom ćwiczącym wschodnie sztuki walki. 

Ciekawą alternatywą dla klasycznych, gładkich, jednokolorowych mat do ćwiczeń są wielobarwne modele lub zdobione rozmaitymi nadrukami. W trendach są między innymi motywy roślinne, np. liście monstery, marmur, astronomia oraz wzór mandali.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć
Przeczytaj więcej
post-image
Be healthy
Leczenie niepłodności – jak radzić sobie psychicznie?
Niepłodność to trudne doświadczenie, które dotyka wiele par na całym świecie. Oprócz wyzwań fizycznych, jakie stawia przed parą, niepłodność może również wywierać ogromny wpływ na stan psychiczny osób zmagających się z nią. Jak sobie z tym radzić?
Czytaj więcej