Na co dzień

Jak nosić kolarki tego lata?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
BERLIN, GERMANY - JUNE 24: Mandy Bork is seen wearing Nike shorts, lilac blazer Topshop, Fenid bag, Amina Muaddi shoes, Zara bra on June 24, 2020 in Dusseldorf, Germany. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)

Kolarki, czyli obcisłe, krótkie legginsy również w tym roku są bardzo modnym elementem kobiecej garderoby. Wykonane z różnych tkanin, w przeróżnych kolorach, są idealne do letnich stylizacji jak i na siłownie.

Kolarki to kolejny dowód na to, że tego lata, moda powraca do nas. Popularne od kilku sezonów biker shorts, były modne w latach 90. i 2000. Nosiła je między innymi Lady Diana. Kolarki to nie tylko świetny wybór na rower lub siłownię. Doskonale sprawdzą się do codziennych stylizacji.

Jak wystylizować kolarki?

Zaleta spodenek jest to, że są bardzo wygodne, pasują do każdej sylwetki i odpowiednio wystylizowane tworzą świetną stylizacje. Można je połączyć z obszerną bluzą w stylu Lady Di, z oversizową koszulą, z topem, do marynarki lub z stanikiem sportowym pod komplet. Można wybrać standardowy kolor czyli czarny, ale do letnich stylizacji idealnie sprawdzą się kolarki w pastelowych kolorach.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć
Przeczytaj więcej
post-image
Be healthy
Leczenie niepłodności – jak radzić sobie psychicznie?
Niepłodność to trudne doświadczenie, które dotyka wiele par na całym świecie. Oprócz wyzwań fizycznych, jakie stawia przed parą, niepłodność może również wywierać ogromny wpływ na stan psychiczny osób zmagających się z nią. Jak sobie z tym radzić?
Czytaj więcej