Be beauty

Najlepsze wodoodporne tusze do rzęs

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wodoodporny tusz to świetne rozwiązanie, jeśli Twój plan dnia wypełniony jest aktywnościami fizycznymi. Poradzi sobie podczas wyzwań takich jak zajęcia na siłowni czy lekcje tańca. Dowiedz się, które produkty warto wybrać!

Efekt pandy na oczach to rzecz, której obawia się każda dziewczyna podczas upalnych dni czy dłuższych imprez. Tu z pomocą przychodzą tusze wodoodporne, które przetrwają próbę wysokiej temperatury, imprezy do białego rana czy nawet kontakt z wodą! W takie produkty warto zainwestować, ponieważ pomalowanie rzęs zawsze daje największy efekt w makijażu oka.

Jakie tusze warto wybrać?

Dobry tusz zniesie nawet wielogodzinne opalanie, wydłuży rzęsy, podkreśli je i pogrubi. Takim tuszem z pewnością jest tusz od Diora – „Diorshow Waterproof”. Znajdziesz go w drogeriach Notino, Sephora i Douglas w cenie od 150 do 170 zł. Specyficzna szczoteczka pozwala na maksymalne podkręcenie rzęs i zapobiega ich sklejaniu się. Nałożenie kilku warstw tuszu dodatkowo pogrubi je. W ofercie znajdziesz różne warianty kolorystyczne produktu.

Inna propozycja to tusz od Clinique „High Impact Waterproof Mascara”. Charakteryzuje się dużo węższą szczoteczką silikonową, która ułatwi malowanie nawet najmniejszych rzęs. Odporny na wilgoć i wysoką temperaturę, poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. 

Zdjęcie główne: Shiny Diamond/pexels.com

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć
Przeczytaj więcej
post-image
Be healthy
Leczenie niepłodności – jak radzić sobie psychicznie?
Niepłodność to trudne doświadczenie, które dotyka wiele par na całym świecie. Oprócz wyzwań fizycznych, jakie stawia przed parą, niepłodność może również wywierać ogromny wpływ na stan psychiczny osób zmagających się z nią. Jak sobie z tym radzić?
Czytaj więcej