Be beauty

Kremy BB i CC – kosmetyki wielozadaniowe, z którymi się zaprzyjaźnisz

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Fot. cottonbro/Pexels.com

Kremy BB i CC to kosmetyki rozpowszechnione dzięki modzie na azjatycką pielęgnację twarzy. Upiększają kobiecą twarz i jednocześnie ją pielęgnują. Dlaczego warto włączyć te produkty do urodowej rutyny?

Charakterystyka kremu BB

Krem BB to balsam upiększający, który w delikatny sposób maskuje niedoskonałości skóry, przy okazji ją nawilżając i nadając zdrowy blask. W zależności od konkretnego produktu może też zapewniać ochronę przeciwsłoneczną, zapobiegając powstawaniu nieestetycznych przebarwień.

Czym cechuje się krem CC?

Ze względu na wyższą zawartość pigmentu krem CC oferuje lepsze krycie niż wariant BB. Będzie więc lepszym wyborem dla posiadaczek problematycznej cery, maskując w pewnym stopniu wypryski, pajączki i zmiany pigmentacyjne (najlepszy poziom krycia uzyskamy, kupując fluid).

Podsumowując, zarówno krem BB, jak i krem CC pozwalają wykonać delikatny makijaż, ładnie rozświetlają cerę i podkreślają jej naturalne piękno. Są idealne na lato.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć
Przeczytaj więcej
post-image
Be healthy
Leczenie niepłodności – jak radzić sobie psychicznie?
Niepłodność to trudne doświadczenie, które dotyka wiele par na całym świecie. Oprócz wyzwań fizycznych, jakie stawia przed parą, niepłodność może również wywierać ogromny wpływ na stan psychiczny osób zmagających się z nią. Jak sobie z tym radzić?
Czytaj więcej